Hizmetler

Asansör Bakım, Onarım, Servis

Asansörünüzün periyodik bakım süreci, kullanım sıklığınıza göre haftalık, aylık ve yıllık olarak belirlenmektedir. Bakımın amacı hatasız asansör kullanımı.

Kurulum, Montaj, Modernizasyon (Revizyon)

Niğtek Asansör, konusunda uzman ekibi ile her çeşit asansör için kurulum ve montaj hizmeti vermektedir.

İnsan (Yolcu) Asansörü

İnsan (yolcu) asansörü, en sık kullanılan asansör türüdür. Asansörün tasarımında dekorasyon, konfor, kullanım ve hız gibi birçok detay bulundurulur.

Makine Dairesiz (MRL) Asansör

Makine dairesiz (MRL) asansörler alışveriş merkezleri, yolcu terminalleri, sağlık kuruluşları gibi yapılar için uygun bir asansör türüdür.

Hidrolik Asansör

Hidrolik asansörler genellikle konutlarda, villalarda, tadilat gören yapılarda, fabrika ve alışveriş merkezlerinde tercih edilen bir asansör tipidir.

Yük Asansörleri

Yük ve eşya taşıma amacı ile kullanılan asansör tipidir. İnsan (yolcu) asansörlerinden farklı olarak hız ve konfor aranmayabilir.

Araç Asansörü

Araç asansörleri kullanımı sayesinde yol ve rampa gibi alanları binaya kullanım alanı olarak kazandırır. Araç kabin içerisine girdikten sonra, sürücü aracı

Panoramik Asansör

Panoramik asansörler makine daireli ya da makine dairesiz olarak üretilebilirler. Ofis, otel, alışveriş merkezi gibi binalarda kullanılırlar.

Servis Asansörü

Servis (monşarj) asansörleri, yemek veya mutfak asansörü olarakta bilinmektedirler. Kendini taşıyabilirler ve hafiftirler. Makine dairesi gerektirmezler.

@2024 - NİĞTEK Mühendislik Asansör - Tasarım Ve Içerikler Izinsiz Kullanılamaz.
Dijital Tasarım Ajansı : Dijital SEO Medya

Whatsapp
Teklif ve Bilgi Hattı